Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Żurawniki – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

119 000 zł1 200 m² 99,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy działki o powierzchni 1200 m , położona w gminie Mełgiew w miejscowości żurawniki w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Szukasz miejsca pod wymarzony dom lub.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie

Świdnik(Żurawniki + 11 km)

700 000 zł1 147 m² 610,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz inwestycji z szybkim startem! Możliwość płatności z odroczonym terminem! Na sprzedaż działka z pnb w Świdniku -osiedle Olimpijczyków! Działka budowlana 1147 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Piaski

Piaski(Żurawniki + 10 km)

599 000 zł20 658 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

biuro nieruchomości Lublin * 1. Przeznaczenie: oferujemy do sprzedaży 2-hektarową działkę z potencjałem inwestycyjnym, położoną przy węźle drogowym drogi ekspresowej w kierunku do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowogród

Nowogród(Żurawniki + 10 km)

260 000 zł3 811 m² 68,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż działka w cichej i zielonej okolicy , w Nowogrodzie gm.Łęczna. Działka o pow.38ar i wymiarach 54x72m,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Ponikwoda,Lublin(Żurawniki + 20 km)

1 265 000 zł2 677,88 m² 472,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działki budowlane o łącznej pow. 2677m2 pod szeregowiec pięciolokalowy przy ul. Trześniowskiej, ponikwoda, lublin.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona

Jawidz(Żurawniki + 18 km)

330 000 zł13 000 m² 25,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod zabudowę mieszkaniową oraz pensjonatową w świetnej cenie! 1,3ha nad jeziorem, w zacisznym otoczeniu lasu. Z Lublina przez Turkę dojeżdża się tu w 30 minut. Cześć.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł4 755 m² 129,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę w Tarnobrzegu na osiedlu Mokrzyszów, przy ulicy Ks.Chrobaka o powierzchni 4755m2. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Nałkowskich

Wrotków,Lublin(Żurawniki + 20 km)

1 199 000 zł3 895 m² 307,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3895 m , położoną w Lublinie, w dzielnicy Wrotków, przy ulicy Nałkowskich. Lokalizacja: działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Tarnobrzeg

Wielowieś,Tarnobrzeg(Żurawniki + 24 km)

99 000 zł918 m² 107,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę pod budowę domu jednorodzinnego położoną w Tarnobrzegu, w spokojnej i zielonej dzielnicy Wielowieś. Okolica oferuje ciszę, przestrzeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Tarnobrzeg

Tarnobrzeg(Żurawniki + 24 km)

2 689 000 zł4 790 m² 561 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż! Działka z pozwoleniem na budowę 4-gwiazdkowego hotelu nad Jeziorem Tarnobrzeskim unikalna inwestycja na skalę regionu! Jeśli szukasz projektu, który łączy wyjątkową lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Turystyczna

Tatary,Lublin(Żurawniki + 20 km)

1 950 000 zł3 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowa ul. Turystyczna pierwsza linia zabudowy, wszystkie media,

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne